Так, у нашій країні щорічно діагностують рак у більш ніж 1000 дітей. Так, для лікування потрібні дорогі ліки, і вони не завжди є у лікарні безкоштовно, а родинам хворих малюків життєво необхідно підтримка. Але рак виліковний, і ми з тобою можемо допомогти.

10 000 сімей п'є воду, очищену нашими системами,
і регулярно купує змінні картриджі. Кожна з цих сімей може стати джерелом неоціненної допомоги, на яку хтось чекає щодня.

Раді повідомити, що тепер, купуючи будь-який товар бренду Organic, ти не тільки забезпечуєш свій дім криштально чистою водою, але і приєднуєшся до важливої справи!

Спільно з БФ «Таблеточки» ми започаткували довготривалу акцію «Добрий товар: допоможи дитині одужати!»

Проблема дитячого раку в Україні стоїть гостро, але розв'язати будь-яке питання набагато легше, коли ним опікуються багато людей.
Добрий товар:
допоможи дитині одужати!
Наша мета:
1% від вартості будь-якого товару Organic буде перераховано БФ «Таблеточки» на закупівлю ліків та допомогу сім'ям дітей.
Кожен може долучитися і зробити свій важливий внесок у нашу спільну справу. Пам'ятай, що разом з тобою наш добрий товар вибирають тисячі людей, тож загалом збереться велика сума. Протягом акції ми обов'язково будемо висвітлювати динаміку збору та ділитися з тобою свіжими новинами.

Дякуємо за те, що вибираєш Organic і даруєш малюкам шанс на одужання.

зібрати
1 000 000 гривень.
Зробимо це разом!
Довідка:

Акція триватиме з 18 листопада 2019 по 31 грудня 2021 року
по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та анексованого Криму.

«Таблеточки» — це благодійний фонд, який захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім'ям, системна допомога українським дитячим онковідділенням, лобіювання прав пацієнтів та професійний розвиток медичного персоналу.
Made on
Tilda